1903x692
English

Vždy, když čtete na jiných webech část „o nás“, většinou se dozvíte krásné fráze jako: komplexní, vyškolený tým, nejlepší, vysoká profesionalita a mnoho věcí, které by měly být samozřejmostí.

U nás rádi říkáme: “Jsme jiní.“

Nikdy se nesnažíme říkat- náš produkt je nejlepší, naše zboží je nejlevnější a zároveň nejkvalitnější. Toto myslím slyšíme všichni a je to trochu již ohraná metoda, jak dostat zákazníka na svoji stranu. Naším velice častým argumentem, proč si právě vybrat nás je naše práce, kterou rádi ukazujeme a jsme otevřeni k jakékoliv diskuzi. Jednoduše pro nás není nic nemožné, vždy se snažíme najít řešení, které především potěší právě vás, co čtou tyto naše stránky.

Naší asi největší devizou jste právě VY – spokojený zákazník, který se rád vrací a stává se naším přítelem.

Ale abychom naplnili podstatu stránky „o nás“ je nutné nás velice jednoduše představit a trochu popsat historii. Tyto stránky provozuje společnost UNITESTA, spol. s r.o., založená již v roce 1998 panem Janem Starostou. Název firmy vznikl velmi jednoduše a je to vlastně zkratka tvořená z počátečních písmen - Univerzální Technika STArosta, který zcela vystihuje stěžejní náplň této společnosti. Hlavní činností firmy UNITESTA, spol. s r.o. je a bylo akreditované autorizované zastoupení firmy VAN HOOL.

V roce 2008 byla činnost rozšířena o dovoz a postupně více se rozvíjející specializace na úpravy jednoho z nejvíce kultovních aut, a to Ford Mustang. Za účelem zlepšení našich služeb a lepší operativnosti byla v roce 2013 založena společnost UNITESTA US LLC – tedy naše firma v USA. Za 6 let se nám podařilo se výrazně etablovat v oblasti dovozu a prodeje těchto krásných aut a jejich úprav přesně dle naturelů vás, co tyto stránky čtou a fandí nám. Naši zákazníci jsou dnes po celé Evropě a dokonce i za velkou louží. Naše zkušenosti ze závodních okruhů nám dovolují nabídnout opravdové lahůdky, které nikoho nenechají chladným. To, že čtete tyto stránky nás těší a děkujeme Vám za přízeň, protože bez VÁS by to nešlo!

Váš Team Mustangevolution Czech.